Site logo

Lepingu pikendamine

Lepingu pikendamine järgmiseks majutusperioodiks (01.07.20-30.06.21) toimub sel aastal ajavahemikus 1.-20. juuni.

Palun anna oma lepingu pikendamise soovist teada e-posti teel. Kui oled meid oma soovist teavitanud, valmistame Su lepingu ette ning saadame selle Sinu e-Kyla kontole digitaalseks allkirjastamiseks. Kui leping on e-Kylas allkirjastamiseks valmis, saadetakse Sinu e-postile sellekohane teada.

Digitaalseks allkirjastamiseks pead e-Kyla kontosse sisse logima oma ID-kaardiga. Enne seda veendu, et oled arvutisse paigaldanud ID-tarkvara ning see on ka vajadusel uuendatud. Tutvu eelnevalt ka e-Kyla digitaalse allkirjastamise juhendiga.

Kui Sul ei õnnestu ka pärast ID-kaardiga sisse logimist e-Kyla süsteemis digiallkirjastamine, palun salvesta DigiDoc ümbrik oma arvutisse, allkirjasta see ning saada meile tagasi e-posti teel.

Lepingut saab ID-kaardi puudumisel pikendada ka Üliõpilasküla kontorites. Kontorit külastades palume kinni pidada 2+2 reeglist ja vältida ooteruumis mitmekesi kogunemist. Samuti palume kontorisse tulekut vältida, kui tunned end kehvasti või oled kergelt haige. Kontorisse tulles võta kindlasti kaasa oma isikut tõendav dokument!

Kontorid on avatud:

Mustamäe Siidisaba

E 9.00-19.00

T-N 9.00-16.00

R 9.00-13.00

E 9.00-12.00 ja 13.00-18.00

T-N 9.00-12.00 ja 13.00-16.00

R 9.00-13.00

Kui Sa elad Kohtla-Järve Kalevi 4 üliõpilaselamus, palun anna oma lepingu pikendamise soovist teada e-posti ylle.sirel@campusttu.ee või telefoni 5303 1031 teel. Kui oled meile oma lepingu pikendamise soovist teada andnud, valmistame lepingu ette ja selle saab kontoris allkirjastada. Kontorisse tulles võta palun kaasa isikut tõendav dokument.

Pikendame lepinguid tudengitega, kes ei ole varasemalt rikkunud lepingust tulenevaid kohustusi ning kellel ei ole esinenud üürivõlgnevust. Lepingu pikendamise hetkeks peavad olema kõik arved tasutud. Need tudengid, kes on õpinguid sel aastal lõpetamas, saavad soovi korral lepingu pikendada kuni 24. augustini. Vabade kohtade olemasolul saame soovi korral lepingu augustist edasi pikendada. Vabade kohtade osas on meil täpsem info juuli lõpus.

Juhul, kui Sinu naaber on jagatud toast välja kolinud, pakume sel aastal võimalust üürida järgmiseks majutusperioodiks üksinda tervet tuba. Sellisel juhul vormistame Sinu lepingu kahele voodikohale, millega kaasneb üür terve toa eest (kahekordne üür) ning tasuda tuleb ka teise koha tagatisraha. Oma soovist anna teada e-posti teel.

Kui Sul on kuni 30.06.2020 kehtiv leping ning Sa ei soovi seda pikendada, siis anna meile sellest teada e-posti teel. Selle alusel vormistame lepingu lõpetamise.

Kohtla-Järve (Kalevi 4) elanikel palume lepingu lõpetamisest teavitada aadressil ylle.sirel@campusttu.ee.

Lepingu lõpetamine

Soovi korral saad alati lepingu ennetähtaegselt lõpetada. Selleks pead meid oma soovist eelnevalt teavitama vähemalt 30 kalendripäeva ette. Lepingut saad lõpetada meie kontorites või e-posti teel.

  • Kindlasti veendu enne lepingu lõpetamist, et oled esitanud e-Kyla süsteemis korrektsed pangaandmed. Need on olulised tagatisraha ülejäägi tagasi kandmisel.
  • Lepingu lõppemisel ning üliõpilaselamust lahkumisel pead koristama oma toa või toa osa ja ära viima kõik isiklikud asjad nii üüritavast toast kui ühiskasutuses olevatest ruumidest. Oleme koostanud ka üldise nimekirja, millele tähelepanu pöörata lõpukoristust tehes.
  • Üüripinna korrasolekut kontrollib pärast Sinu välja kolimist ja võtmete tagastamist Üliõpilasküla administraator. Juhul kui üüripind on koristamata ning ei vasta nõuetele, korraldame koristuse Üliõpilasküla poolt ning töötasu arvestatakse Sinu tagatisrahast maha.
  • Võtmed ja distantskaardi/-kiibi pead tagastama hiljemalt lepingu lõpukuupäevaks Üliõpilasküla kontorisse. Pea meeles, et Siidisaba ühiselamu võtmed pead tagastama Siidisaba kontorisse! Tagatisraha ei kanta tagasi enne läbipääsuvahendite üle andmist ning toa kontrolli.
  • Tagatisraha tagastatakse Sinu poolt e-Kylas märgitud pangakontole hiljemalt ühe kuu jooksul pärast lepingu lõppemist. Üliõpilaskülal on õigus tagatisrahast maha arvestada viivised, tasumata üür, rikutud või kadunud mööbliesemete või muu vara väärtus ning vajadusel koristuskulud.