Site logo

EducationUSA virtuaalne klubi 2020

Soovid kandideerida USA ülikooli bakalaureuseõppesse?

Liitu EducationUSA virtuaalse klubiga, mis ühendab endas Eesti, Läti ja Leedu kooliõpilasi. Klubi eesmärgiks on valmistada 11. ja 12. klassi õpilasi ette edukaks kandideerimiseks USA ülikoolide bakalaureuseõppesse. Klubi töökeel on inglise keel. Klubi programm kestab septembrist 2020 maini 2021 ning kõik kohtumised toimuvad virtuaalses keskkonnas.

Osalejad saavad selge ülevaate USA kõrgharidussüsteemist ja kandideerimisprotsessist. Arendatakse kultuuridevahelise suhtlemise, meeskonnatöö, avaliku esinemise ja akadeemilise kirjutamise oskusi. Aidatakse ette valmistuda rahvusvahelisteks testideks. Klubi liikmed kohtuvad USA ülikoolide esindajate ning sealsetes ülikoolides õppivate Baltikumi tudengitega. Klubi võimaldab ka individuaalset nõustamist.

Õppeaasta lõpuks on 11 klassi õpilased välja töötanud oma ülikoolide nimekirja ning mõistavad kõikide nimekirjas olevate koolide vastuvõtuprotsessi. 12 klassi õpilased on kandideerinud või kandideerimas USA ülikoolidesse.

Klubiüritusi viivad läbi:

Epp Kirss (EducationUSA Estonia)
Renata Zukovska (EducationUSA Lithuania)
Asnate Kivle (EducationUSA Latvia) 
Hannah Doyle (USA)

EducationUSA virtuaalse klubi liikmeks saab registreerida siin: https://bit.ly/2R3lxsw  Registreerimine on endiselt avatud!

 

Bakalaureuseõpe: New Yorgi ülikooli ning selle linnakuid tutvustav veebiseminar

Kolmapäeval, 07. oktoobril algusega kell 17.00 toimub bakalaureuseõppe huvilistele veebiseminar "Undergraduate Studies at NYU New York and Abu Dhabi Campuses". Räägime, mida kujutab endast Liberal Arts haridus USA kõrgharidussüsteemis, kuidas kandideerida ühte maailma konkurentsitihedamasse ülikooli ning missuguseid stipendiume ülikool oma tudengitele pakub. Seminar on inglise keeles, sest esinejateks on NYU esindajad.

Ülikool palub eelnevalt registreerida: https://bit.ly/36kU1Q7. Registreerunutele saadetakse link seminaril osalemiseks. New Yorgi ülikool julgustab kõiki seminaril aktiivselt osalema ja küsimusi küsima.

 

Bakalaureuseõpe USAs

Konsultatsioon kõigile, kes soovivad rohkem teada bakalaureuseõppe võimalustest Ameerika Ühendriikides algusega kell 16.00 Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskuses (TTÜ Mektory Raja 15, ruum 116). Tomumisajad on kalendris. Võimalik liituda ka Skype`i teel!

Anname ülevaate USA haridussüsteemist, ülikoolide ja programmide valimise põhimõtetest, testidest, sisseastumistingimustest, õpingute finantseerimisest, ülikoolidega suhtlemise põhitõdedest, ning kõigest muust, mida on vajalik teada Ameerika ülikoolidesse kandideerimisel. Tutvustame ka teabekeskuse tegevust ja teenuseid, millega saame kandideerijatele abiks olla.

Grupikonsultatsioon on tasuta. Kõik huvilised on teretulnud!

Täiendav informatsioon tel 620 3543 ja 620 3546 või EducationUSA@taltech.ee.

Magistri- ja doktoriõpe USAs

Kell 16.00 Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskuses Raja 15, ruumis 116. Toimumisaegu vaata kalendrist. Võimalik liituda ka Skype`i teel!

Käsitletavad teemad:

Ülevaade USA ülikoolidest ja sobivate programmide valimisest; nõutavatest rahvusvahelistest testidest, sisseastumistingimustest ja kandideerimise põhitõdedest.
Erinevad võimalused: lühiajalised külastused, uurimistöö kirjutamine.
Rahastamisvõimalused: stipendiumid, töötamine, assistantships, rahvusvahelised ja Eesti fondid jmt. Infoallikate ja kandideerimiseks vajalike õppematerjalide tutvustus.

Palume eelnevalt registreerida e-posti (EducationUSA@taltech.ee) või telefoni (6203543; 6203546) teel, teatades oma nime ja eriala, mille vastu huvi tunnete.

Lisainfo telefonidel 620 3543 ja 620 3546.

Infotund rahvusvahelistest testidest

Soovid õppida või töötada rahvusvahelises ingliskeelses keskkonnas?

Infotund rahvusvahelistest inglise keele- ja akadeemilise taseme testidest Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskuses (TTÜ Mektory, Raja 15, ruum 114) teisipäeval, 15. septembril algusega kell 16.00.

Palume SIIN eelnevalt registreeruda!

Teemad:

I Eestis läbiviidavad rahvusvahelised testid:

1. Rahvusvaheliste inglise keele ja akadeemilise taseme testide (TOEFL, SAT, ACT ja GRE) tutvustamine. Info testidele registreerimise ja testide läbiviimise kohta.
2. Suuremad probleemid testide tegemisel. Mida testideks ettevalmistumisel silmas pidada.

II Õppematerjalid ja ettevalmistusvõimalused:

1. Ettevalmistusvõimalused ja õppematerjalid TOEFL, SAT, ACT, GRE, GMAT testideks.
2. Akadeemiline kirjutamine inglise keeles.

III Küsimused-vastused

Lisainfo tel 620 3546; 620 3543 või EducationUSA@taltech.ee

Bakalaureuseõpe Ameerikas - kandideerimisdokumentide täitmine

Kolmapäeval, 18. detsembril kell 16.00 Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskuses (Raja 15-114).

USA ülikoolide sisseastumisavalduste täitmine, sisseastumisesseede kirjutamine ja stipendiumitaotluste vormistamine.

REGISTREERI SIIN!

Sessioon on mõeldud neile bakalaureuseõppesse astujatele, kes on ülikoolid juba välja valinud, ennast testidele registreerinud ning täidavad sisseastumisavaldusi. Tutvustatakse sisseastumisavalduse täitmist Common Applicationi baasil, dokumentide vormistamise põhimõtteid ja sisseastumisesseede (personal statement, application essay) kirjutamise tõdesid.

Koos vaadatakse läbi sisseastumisavaldused ja esseed. Antakse personaalset abi sisseastuja vajadustest lähtuvalt, arvestades valitud ülikooli spetsiifikat.Programmile palume kaasa võtta kõigi valitud ülikoolide sisseastumisdokumentide koopiad (veebilingid), esseede mustandid jmt dokumendid. Ette valmistada oma küsimused.
Lisainfo: educationusa@taltech.ee ja tel 620 3546