Site logo

tudeng.taltech.ee

Tallinna Tehnikaülikooli tudengkonna 100. aastapäevaks valmis Eestis ainulaadne tudengiportaal. See on kanal, kus on olemas kõik tudengile vajalik õppimist toetav info – tunniplaan, eksamite ajad, uudised ja palju muud. Portaali saab kasutada ka TalTechi mobiilirakenduses.
Portaalist student.taltech.ee saab hõlpsasti kätte kogu ülikoolis õppimist toetava info ning viited teistele süsteemidele ja keskkondadele. Teave on personaalne ja jagatud teemade kaupa plokkidesse. Portaali saab sisse logida Uni-ID abil.

Tudengiportaal4
Mereakadeemia_kaptenisild

Erialad

Merendussektor on väga lai – meritsi veetakse üle nelja viiendiku maailmas transporditavast kaubast ja sektori edukaks toimimiseks nii merel kui maal on vaja kompetentsi, mida pakutakse mereakadeemias õpetatavate erialade raames.

Uued kursused

Eesti Mereakadeemia Täiendusõppe keskus korraldab merenduse valdkonna kursusi, seminare ja konverentse nii meresõitjatele kui kõigile merendushuvilistele. Lisaks koolituskavas korraldatavatele kursustele teeb Täiendusõppe keskus koostööd ettevõtete ja organisatsioonidega, et pakkuda just tellija vajadusele sobivaid kursusi.

purjekas ja köied

Loading...