Site logo
Mereakadeemia_kaptenisild

Erialad

Merendussektor on väga lai – meritsi veetakse üle nelja viiendiku maailmas transporditavast kaubast ja sektori edukaks toimimiseks nii merel kui maal on vaja kompetentsi, mida pakutakse mereakadeemias õpetatavate erialade raames.

Uued kursused

Eesti Mereakadeemia Täiendusõppe keskus korraldab merenduse valdkonna kursusi, seminare ja konverentse nii meresõitjatele kui kõigile merendushuvilistele. Lisaks koolituskavas korraldatavatele kursustele teeb Täiendusõppe keskus koostööd ettevõtete ja organisatsioonidega, et pakkuda just tellija vajadusele sobivaid kursusi.

purjekas ja köied
Meremees suvi 2020

Ajakiri Meremees

Kvartaliajakiri Meremees tuletab meelde, et juunis täitub 30 aastat Tallinna-Stockholmi laevaliini avareisist. Oma laevu sel liinil meenutab juba alates 1993. aastast Stockholmi-liinil sõitnud kapten Roland Lemendik. Kaanepildile püütud reisilaevade näitust Vanasadamas selgitavad artiklid Covid-19 viiruse mõjust laevaomanikele ja meremeestele. Jaak Viilipus tutvustab meetmeid, mida Saksamaa on võtnud, et hoolimata laevade lahkumisest võõrlippude alla säilitada riigis merenduspädevus.

Loading...