Site logo

Lõputööde kaitsmiskomisjonide kontaktid

  • Juhtimise ja ettevõtluse bakalaureusetööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Sirje Soop, sirje.soop@taltech.ee, tel: 620 4025
  • Turunduse bakalaureusetööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Anna Varkki, anna.varkki@taltech.ee, tel: 620 3958
  • Logistika bakalaureusetööde ja bakalaureuseeksami kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Sirje Vilba, sirje.vilba@taltech.ee, tel: 620 3953
  • Halduskorralduse bakalaureusetööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Sirje Vilba, sirje.vilba@taltech.ee, tel: 620 3953
  • Juhtimise ja ettevõtluse magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Pia Riips, pia.riips@taltech.ee, tel: 620 4004
  • Turunduse magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Anna Varkki, anna.varkki@taltech.ee, tel: 620 3958
  • Personalijuhtimise, töö- ja organisatsiooni-psühholoogia magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Sirje Vilba, sirje.vilba@taltech.ee, tel: 620 3953
  • Majandusarvestuse ja ettevõtluse juhtimise; rahvusvahelise majanduse ja ärikorralduse kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Piret Puskar, piret.puskar@taltech.ee, tel: 620 4005
  • Majandusarvestuse bakalaureusetööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Piret Puskar, piret.puskar@taltech.ee, tel: 620 4005
  • Majandusarvestuse magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Piret Puskar, piret.puskar@taltech.ee, tel: 620 4005
  • Ärirahanduse ning rahanduse ja panganduse bakalaureusetööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Tarmo Tuul, tarmo.tuul@taltech.ee, tel: 620 4060
  • Ärirahanduse ning rahanduse ja panganduse magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Mari Ellermaa, mari.ellermaa@taltech.ee, tel: 620 4057
  • Majandusanalüüsi bakalaureusetööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Mari Ellermaa, mari.ellermaa@taltech.ee, tel: 620 4057
  • Majandusanalüüsi magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Mari Ellermaa, mari.ellermaa@taltech.ee, tel: 620 4057
  • Avaliku halduse ja riigiteaduse bakalaureusetööde ja bakalaureuseeksami kaitsmiskomisjon komisjoni sekretär Piret Kähr, piret.kahr@taltech.ee, tel: 620 2661 
  • Avaliku sektori innovatsiooni ja e-valitsemise magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Piret Kähr, piret.kahr@taltech.ee, tel: 620 2661
  • Avaliku sektori juhtimise ja innovatsiooni magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Piret Kähr, piret.kahr@taltech.ee, tel: 620 2661 
  • Tehnoloogia valitsemise ja digitaalsed muutused magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Piret Kähr, piret.kahr@taltech.ee, tel: 620 2661
  • Õiguse õppekava peaeriala Eesti avalik- ja eraõigus bakalaureuse- ning magistritööde kaitsmiskomisjon: Info: komisjoni sekretär Kaja Kattel, kaja.kattel@taltech.ee, tel: 620 2430
  • Õiguse õppekava peaeriala EL ja rahvusvaheline õigus ning rahvusvahelised suhted bakalaureusetööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretärid Kaja Kattel, kaja.kattel@taltech.ee, tel: 620 2430 ja Jelena Sõrmus, jelena.sormus@taltech.ee, tel: 620 4121
  • Õiguse õppekava peaeriala EL ja rahvusvaheline õiguse ning tehnoloogiaõiguse magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Kaja Kattel, kaja.kattel@taltech.ee, tel: 620 2430
  • Õiguse õppekava peaeriala rahvusvahelised suhted bakalaureuse- ja magistritööde kaitsmiskomisjon: komisjoni sekretär Jelena Sõrmus, jelena.sormus@taltech.ee, tel: 620 4121