Site logo
Sünnipäevapeod

Tule tähista oma sünnipäeva põnevas tehnoloogiamaailmas!

Tähistage sünnipäevi ja muid olulisi tähtpäevi Mektory keskuse põnevas tehnoloogiamaailmas!
 

Meie “Õpime mängides“ labor on täidetud toredate ja põnevate LEGO õppevahendite ning komplektidega, mis võimaldavad nii lastel kui täiskasvanud tehnoloogiahuvilistel teha tutvust robootika, mehaanika,  matemaatika ja loova eneseväljendusega. LEGO toas saate seega ehitada ja programmeerida igasuguseid põnevaid asju!

Puidulaboris “Cool tool“ saab meistri juhendamisel ise valmistada puidust ja vineerist esemeid, kasutades selleks lastele mõeldud ohutuid Unimati ja Playmati puidutöötlemise tööpinke. Töötoa lõpuks saab iga osaleja kaasa enda poolt valmistatud puidust eseme.

Peopaketi hind sõltub valitud töötoast ja osalejate arvust. Pakett (23 tundi) sisaldab:

  • ühte kuni 2-tunnilist töötuba (nimekiri allpool)
  • ruumi kasutust sünnipäevapeo pidamiseks (mahutab kuni 40 inimest)
  • ligipääsu Mektory kööginurgale (külmkapp, kraanikauss, mikrolaineahi)

Paketti on võimalik tellida:  E-R kell 16.00–20.30, L kell 11.00–15.30

Peopaketid

Lõbusate LEGO jutuvestmise komplektidega saavad sünnipäevalised ellu tuua endale südamelähedased tegelased ja olukorrad. Üheskoos ehitamine ning üksteisele lugude jutustamine pakub rõõmu nii lastele kui lapsevanematele. Laske aga fantaasial lennata!
Töötuba sobib lastele vanuses 7–8 aastat.
Kestvus: 1,5 tundi
Hind: 175 € (12–20 osalejat) või 240 € (21–40 osalejat).

Matemaatika ei pea olema ainult igav ainetund, mida õpetaja koolis õppida käsib. Üheskoos toredate LEGO tegelastega saate lahendada igapäevaseid olukordi ja ülesandeid, mis on lõbusamad, kui oodatagi oskate. Lähenege seekord tähtpäevale teistmoodi ja kogege ise matemaatika võlusid!
Töötuba sobib lastele vanuses 7–9 aastat.
Kestvus: 1,5 tundi
Hind: 175 € (12 last) või 230 € (24 last).

Väikesed insenerid saavad oma oskused ja teadmised proovile panna hammasrataste, hoobade, telgede ja paljude teiste mehhanismide ehitamisel. Pane ise kokku masinaid, katseta, mõõda, kogu andmeid ja tee järeldusi nagu tõeline insener!
Töötuba sobib lastele vanuses 7–9 aastat.
Kestvus: 1 tund
Hind: 155 € (12 last) või 195 € (24 last).

Esimesed kokkupuuted robootikaga ja lihtsa programmeerimisega saab just selles töötoas! Kavanda ja ehita erinevaid liikuvaid mudeleid: pane ahv trumme mängima, tuuleveski tiivad liikuma või lennuk käskluste järgi lendama!
Töötuba sobib lastele vanuses 8–10 aastat.
Kestvus: 1,5 tundi
Hind: 175 € (12 last) või 230 € (24 last)

Korraldage omaenda vallatute kurvidega robotiralli! Ehitage ja programmeerige koos sõpradega just endanäoline masin. Seejärel pange robotid joont järgima ning selgitage sõbraliku võistlusega välja kõige kiiremad, osavamad ja täpsemad robotid!
Töötuba sobib lastele vanuses 10–14 aastat.
Kestvus: 2 tundi
Hind: 195 € (12 last) või 270 € (24 last)

Kiivrid pähe ja rihmad kinni, sest nüüd sõidame Marsile! Meie missioonide hulgas on näiteks päästa kinni jäänud marsikulgur, korjata kivinäidiseid teadlastele uurimiseks ja püstitada Marsile päikesepatarei!
Töötuba sobib lastele vanuses 11–14 aastat.
Kestvus: 2 tundi
Hind: 195 € (12 last) või 270 € (24 last)

Cool Tool stuudios saab iga laps käed saepuruseks teha ning vineerist ja puidust enda soovi järgi eseme valmistada! Lõika, lihvi, trei ja puuri meie turvaliste tööpinkide abil näiteks malenupp, võtmehoidja, munatops või hoopis midagi muud.
Töötuba sobib lastele vanuses 7–14 aastat.
Kestvus: 1,5 tundi
Hind: 195 € (12–20 last)