Site logo

Kes on tudengivari?

Tahaksid rohkem teada, mida kujutab endast eriala, mille õppimist oled kaalunud? Mida ülikoolis õppimine üldse tähendab ja milline on tudengi argipäev? Milliseid võimalusi pakub TalTech ja kui palju erineb ülikool gümnaasiumist?

Tule tudengivarjuks ja piilu sisse ülikooli igapäevaellu! Vaid üks päev varjuna annab Sulle hea ülevaate nii õppetööst kui ka elust ülikoolis - saad kuulata erinevaid loenguid, käia ringi õppehoonetes ning suhelda tudengitega. Kui seni on mõni eriala tekitanud küsimusi, siis just see on õige koht, kust neile vastuseid saada. Päev ülikoolis võib muuta elu!

Kuidas saada tudengivarjuks?

Meil on hea meel, kui tahad tulla tudengivarjuks. Tudengivarjuks võid tulla aastaringselt, anna vaid endast märku! Kuna soovijaid on palju, siis saab varjutama tulla õppeaasta jooksul ühe korra, mistõttu palume Sul hoolikalt oma valik läbi mõelda. Tudengivarjuks registreerimiseks anna enda soovist julgelt märku tudengivari@taltech.ee.

 

Kiri peab sisaldama järgmist:

  • Nimi, E-mail, Telefon;
  • Praegune kool ja klass;
  • Eriala, mis huvi pakub;
     

Kui Sa oled juba käinud tudengivarjuks, siis palun anna meile enda päevast tagasisidet SIIN. Sinu tagasiside on oluline, et saaksime protsessi muuta paremaks. 

TUdengivarjud