Ülemiste City bakalaureuse- ja magistri lõputööde konkurss

Tule ja räägi kaasa tuleviku linna arengus ekspertide kaasabil!

Ülemiste City kuulutab välja lõputööde stipendiumikonkursi tuleviku linnaku arendamiseks!

Konkursile on oodatud kandideerima TalTechi bakalaureuse- ja magistritaseme üliõpilased, kes soovivad ühitada meeldiva kasulikuga ning anda oma panuse töö- ja elukeskkonna reaalseks kujundamiseks. Konkurss käib stipendiumi statuudis Ülemiste City poolt välja toodud lõputööde teemadele. Lõputöö võib esitada individuaalselt või meeskonnana. Tegu on koostööprojektiga, kus Ülemiste City meeskond aitab kandidaatidel jõuda innovaatilise ja praktilise tulemuseni, mis toetab Ülemiste City kui targa linnaku arengut.

Lõputöö teemad
1.    "Ülemiste City linnaku suurandmetest (Big Data) tulenevad uued teadmised" 
2.    „Liikuvuse teenus (Mobility as a Service) - väljakutsed ja lahendused Ülemiste City's" 
3.    „Ehitusinnovatsioon – Tuleviku linna uued võimalused ehituses“ -  nt. „Hoone elukaare finantsprognoosi koostamise tööriist Ülemiste City linnakule" 

Stipendiumi võidufond on 10 000 €, mis jaguneb järgmiselt:

•    Bakalaureuseõppe tudengi individuaalne töö 1 500 €
•    Bakalaureuseõppe tudengite meeskonna töö 2 500 €
•    Magistriõppe tudengi individuaalne töö 2 500 €
•    Magistriõppe tudengite meeskonna töö 3 500 €

Osalemiseks kirjuta arengufond@taltech.ee või helista otse Ülemiste City esindajale Katrin Sulg, +372 5669 5091 ning lepime kokku kohtumise. Kohtumisi on võimalik planeerida juba alates 18.maist.

Stipendium on rahastatud ettevõtlusharidust toetava Ülo Pärnitsa nimelise stipendiumifondi poolt. Fondi eesmärk on elukestva ja praktilise õppe edendamine ning Ülemiste City kui tuleviku linna arendamisega seonduvate uurimistööde toetamine. Ülo Pärnits oli AS Mainori pikaaegne eestvedaja ja Ülemiste City looja.
Ülemiste City on suurepärane kogukond ja tuleviku suunanäitaja, kus kohtuvad värsked ideed ja jätkusuutlik mõtteviis.  
Tuleviku linnaku ambitsioon on olla paik, kus kohalikud ja rahvusvahelised talendid saavad õnnestuda. Ülemiste City väärtustab kõike, mis uutele lahendustele hoogu juurde annab, alustades haridusest ja koos loomisest ning lõpetades teadusarendustöödega.

Kirjuta oma lõputöö tähendusrikkal teemal ja saa selle eest preemia! Kandideeri konkursile ja anna oma panus suurejoonelise Ülemiste City arengusse!