Site logo
Äriideed ellu lõpuüritus detsembrist 2018, stend väljaprinditud reklaam-plakatitega

Kandideeri doktoriõppesse

Rahvusvaheline küberturvalisuse riskijuhtimise uuring

Tallinna Tehnikaülikooli ärikorralduse instituut kutsub ettevõtete esindajaid osalema rahvusvahelises küberturvalisuse riskijuhtimise uuringus. Kõik osalejad saavad tulemustest ka lühikese kokkuvõtte.

Instituudi uudised

Selgitame asja: kas tead, mis on teenusedisain ja miks see on oluline osa ettevõtte tööriistakastist?

Neil, kes pakkusid juba enne kriisi digitaalseid ja kauglahendusi, läks muutunud turusituatsioonis oma koha leidmine valutumalt kui neil, kes pidid eriolukorraga sobituvaid teenuseid hakkama nullist üles ehitama.

Ärikorralduse instituudi vanemlektor Jana Kukk kirjutab digi.geenius.ee lehel (15.06.2020).

Ole valmis kriisiks koroonaviiruse ja teiste kriiside tekkimisel!

Ettevõtted ja organisatsioonid peavad olema valmis kriisist lähtuvalt tegema tegevusi, millega nad tavapäraselt ei tegele. Selleks, et olla paremini valmistunud ette kriisiks nii äriettevõttes kui avalikus teenistuses ning vältida asjatut paanikat soovitame täiendada ja tuletada meelde kriisi juhtimise ja kriisi eestvedamisega seonduv.

Kui Teie organisatsioon on huvitatud arendama ja täiendama end kriisijuhtimises ja kriisi eestvedamises, siis võtke ühendust TalTech ärikorralduse instituudi ettevõtluse spetsilisti Riho Jürvetsoniga (tel 53730000).

Majandusarvestuse valdkonna koolitused

Kui soovid värskendada majandusarvestuse alaseid teadmisi või vajad lisaoskusi erialatöös, siis oled oodatud Tallinna Tehnikaülikooli majandusarvestuse valdkonna koolitustele. Koolitusi on nii 1-päevaseid kui ka pikema perioodi peale. Tulemas:

Loading...

Loading...