mineraalid-superstaarid

MINERAALID-SUPERSTAARID! MAA ALT KOJU!

TalTechi geoloogia instituut ja muuseum on loonud koostöös viie riigi ülikoolide ja teadusasutustega interaktiivse näituse “Mineraalid-superstaarid! Maa alt koju”, mis tutvustab, kuidas universum ja metallid tekkisid ning milline on metallide teekond alates suurest paugust kuni tänapäevani. Näitus pakub nii tudengitele kui õpilastele praktilist kogemust ja põnevat avastamisrõõmu maateadustest.

Kriitiliste ja oluliste toorainete uurimisele pühendatud konverents Tallinnas

Eesti Geoloogiateenistus, Tallinna Tehnikaülikooli Geoloogia instituut ja Tartu Ülikooli geoloogiaosakond koostöös Nordic Publishing’ga kutsuvad teid konverentsile
„KRIITILISE TOORME POTENTSIAAL KIRDE-EUROOPAS“ Future Mine & Minerals konverentside seerias. Konverents toimub 27.–28. oktoobril 2020 Tallinnas, Swissotel’is.
Konverents on rahvusvaheline kriitiliste, kõrgtehnoloogiliste elementide otsingutele, uuringutele ja kasutamisele pühendatud kokkusaamine, kus on võimalik osalistel
arendada koostöösidemeid, vahetada teadmisi ja kogemusi ning arutada ressurssidega seonduva poliitika üle. Konverentsile ootame esindajaid Eestist, Soomest, Rootsist, Lätist, Leedust, Poolast, Venemaalt, Saksamaalt ja teistest maavarade uuringute ja kaevandamisega tegelevatest riikidest.

toormekonv

Oluline info

Mobiilimäng

Kõikidel tehnikahuvilistel koolinoortel avaneb võimalus osaleda konkursil ja panna oma oskused proovile mobiilimängude programmeerimises. Põnev maapõueteemaline rändnäitus „Mineraalid-superstaarid! Maa alt koju!“ vajab üht põnevat lisategevust ehk mobiilimängu.

Täpsem info konkursi ja registreerimise kohta leiad konkursi lehelt

Vaata ka näituse kodulehte, kus on rohkem infot nii näituse kui ka ürituste kohta. 

Loading...

Loading...